TELEFÓN: +421 907 266 195

EMAIL: rekonstavb@gmail.com

Rekonštrukcia bytov

Kompletný rekonštrukcia bytu patrí medzi najnáročnejšiu činnosť obnovy bývania.


Dôvodom kompletnej rekonštrukcie je hlavne to, že materiály použité pri výstavbe bytového dopmu už sú po svojej životnosti a je potrebná ich výmena. V prípade, že sa v byte počas jeho užívania nevykonávali žiadne ani len čiastočne opravy alebo úpravy musí prísť jednoznačne na rad kompletná obnova.

Takéto byty už veľa krát nespĺňajú základné hygienické alebo bezpečnostné normy platné v dnešnej dobe.

Kompletná rekonštrukcia bytu si vyžaduje veľmi podrobné určenie plánovaných činností a prác. Tu sú v podstate dve možnosti a to objednať si formu ktorá všetko zabezpečí, alebo si jednotlivé činnosti zabezpečovať sám a tak isto si aj plánovať a dohadovať všetky činnosti sami. Ak si objednáte všetko u jednej firmy je to jednoduchšie pre Vás ako zákazníka, ale samozrejme to bude drahšie. Ak sa rozhodnete si sám na jednotlivé činnosti objednávať remeselníkov postupne, môže Vás to vyjst lacnejsšie ale zaberie Vám to veľa času a ak sa stane že niečo nepôjde podľa plánu, budete Vy ten, kto bude musieť posúvať termíny všetkým, nasludujúcim remeselníkom.

V prípade otázok Vám radi pomôžeme si ujasniť čo je potrebné robiť vo Vašom prípade, ako postupovať atď. Neváhajte a obráťťe sa na nás.