TELEFÓN: +421 907 266 195

EMAIL: rekonstavb@gmail.com

Elektroinštalačné práce

V prípade starších domov a bytov je na mieste aj otázka či treba a ak ano, tak v akom rozsahu je potrebné pristúpiť k výmene elektrickej inštalácie.


Často krát sa stáva, že je elektroinštalácia už v nevyhovujúcom stave. Doba ide dopredu, v minulosti sa nepočítalo s tak veľkým nárastom spotreby elektrickej energie v domácnostiach ako je tomu teraz. Problémom sú hlavne viaceré elektrické spotrebiče s vyšším odberom elektrickej energie v jednej vetve. Často krát sa stretávame s tým, že sa nám klienti ozývajú z dôvodu častých výpadkov, vyhadzuje ističe ak sa spustia dva takéto spotrebiče naraz a podobne.

Veľa krát sú rozvody z hliníkových káblov, obhorené alebo odpálené. Ako ide doba vpred, tak sa menia a j minimálne bezpečnostné požiadavky na leltrickú inštaláciu, na ktorú sa vzťahujú viacere technické normy. Veľa krát ide o poddimenzované vodiče, ktoré nemôžu dokázať bezproblémovo preniesť potrebné množstvo elektrickej energie ako potrebujú viaceré elektrické spotrebiče.

Neváhajte a kontajte nás, radi Vám pomôžeme vyriešiť Vaše problémy, aby aj Váš domov pre Vás a Vašu rodinu bezpečným miestom.